لینک خرید فایل(پاورپوینت با موضوع آشنایی با آداب و رسوم پذیرایی در کشور کره جنوبی)

پاورپوینت با موضوع آشنایی با آداب و رسوم پذیرایی در کشور کره جنوبی|لینک خرید فایل|اِن دابلیو|2093702|پاورپوینت آشنایی با آداب و رسوم پذیرایی در کشور کره جنوبی, آشنایی با آداب و رسوم پذیرایی در کشور کره جنوبی, آداب و رسوم پذیرایی در کشور کره جن?
باری دیگر یکی دیگر از فایل ها با عنوان پاورپوینت با موضوع آشنایی با آداب و رسوم پذیرایی در کشور کره جنوبی آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه پست مراجعه نمایید.

دانلود پاورپوینت با موضوع آشنایی با آداب و رسوم پذیرایی در کشور کره جنوبی، در قالب pptx و در 27 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

کترینگ

آداب و رسوم پذیرایی در کشور کره جنوبی

رستوران های سنتی

چوپستیک

قسمتی از متن:

نودل ... همان ماکارانی ... یکی از غذاهای لذیذ کره ای است. اغلب غذاهای کره ای تند هستند و ادویه های تند در آنها زیاد استفاده می شود. اگر در حین صرف غذا های تند ، احساس عطسه کردید . آن را خفه کنید . در محیط رستوران یا جمع صمیمی عطسه نکنید . زیرا این حرکت از دید کره ای ها ناخوشایند است.

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع " آشنایی با آداب و رسوم پذیرایی در کشور کره جنوبی " می باشد که در حجم 27 اسلاید، همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان رشته مدیریت جهانگردی و گردشگری به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.مطالب دیگر:
📜تحقیق در مورد انقلاب مشروطه📜تحقیق در مورد اوقات فراغت جوانان در ايران و امكانات موجود📜تحقیق در مورد اوقات فراغت و مديريت آن📜تحقیق در مورد تأثير آموزش مهارتهاي زندگي بر سلامت رواني نوجوانان📜تحقیق در مورد بلوغ ( تولدي ديگر)📜تحقیق در مورد خانواده و دشواريهاي رفتاري كودكان📜تحقیق در مورد تعزيه📜تحقیق در مورد تهاجم فرهنگي و آثار آن📜تحقیق در مورد حجم نمونه و جامعه آماري📜تحقیق در مورد جامعه شيعه در نخاوله ( 1 و 2)📜تحقیق در مورد تعريف جرم سياسي📜تحقیق در مورد نقش حجاب در جامعه📜تحقیق در مورد ضرورت وجود قانون درجامعه(حقوق مرد و زن نسبت به يكديگر)📜تحقیق در مورد نقش مربي براي بازيكنان📜تحقیق در مورد نقش خانواده در جامعه📜تحقیق در مورد اعتماد و خودباوري (انسان شناسي)📜تحقیق در مورد دختران فراري و …📜مبانی نظری تحقیق و پیشینه پژوهش تعاریف و دیدگاه های سبك مديريت كلاس📜مبانی نظری تحقیق و پیشینه پژوهش تاریخچه و دیدگاه های مدیریت سود📜مبانی نظری تحقیق و پیشینه پژوهش تاریخچه و دیدگاه های سرمایه فکری📜تحقیق در مورد نقش آموزش و بهسازي منابع انساني در سازمانها📜تحقیق در مورد تصميم گيريهاي استراتژيكي📜تحقیق در مورد رشد جمعيت و كنترل آن📜تحقیق در مورد كاربرد زبان در ايجاد ارتباط در جوامع مختلف📜تحقیق در مورد فلسفه تنظيم خانواده