لینک خرید فایل(پاورپوینت با موضوع قیمت گذاری اختیار معامله و بدهی های شرکتی)

پاورپوینت با موضوع قیمت گذاری اختیار معامله و بدهی های شرکتی|لینک خرید فایل|اِن دابلیو|2093348|پاورپوینت قیمت گذاری اختیار معامله و بدهی های شرکتی مدل بلک شولز اوراق اختیار معامله بازار برگ اختیار معامله قیمت توافق شده (قیمت توافقی) قی
باری دیگر یکی دیگر از فایل ها با عنوان پاورپوینت با موضوع قیمت گذاری اختیار معامله و بدهی های شرکتی آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه پست مراجعه نمایید.

دانلود پاورپوینت با موضوع قیمت گذاری اختیار معامله و بدهی های شرکتی، در قالب ppt و در 40 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

مدل بلک- شولز

اوراق اختیار معامله
چرا بازار برگ اختیار معامله؟

قیمت توافق شده (قیمت توافقی)
قیمت برگ اختیار خرید یا فروش سهام
اختیار خرید سهام با ارزش و بدون ارزش

ارزش زمانی هر برگ اخنیار معامله

رابطه بین قیمت سهام و قیمت اختیار معامله

تحقیقات قبلی درباره ارزشگذاری اختیار معامله

فرمول ارزش اختیار معامله اسپرنکل(1961)

متغیر های استفاده شده در مدل بلک - شولز برای تعیین ارزش اوراق اختیار خرید سهام

مفروضات اصلی مدل ارائه شده توسط بلك-شولز جهت قيمتگذاري اختيار معامله

نسبت پوششHedge Ratio

مثال

فهرست منابع

قسمتی از متن:

یک اختیار معامله ، اعطای اختیار و حق خرید یا فروش یک دارایی، بر اساس شرایط خاص در دوره معینی از زمان می باشد. اختیار خرید (فروش) سهام این امکان را برای خریدار فراهم می سازد که 100 سهم از سهام خاصی را باقیمت توافقی و در هر زمانی قبل از تاریخ انقضاء خریداری نموده یا بفروشد.

در بخش اعظم این ارائه، ما پیرامون این نوع اختیار خرید سهام بحث خواهیم نمود که اغلب تحت عنوان "اختیار خرید سهام " "Call Option" به آن اشاره می شود.

اوراق اختیار معامله آمریکائی (American options): اوراقی است که در هر زمانی قبل از موعد سررسید قابل اعمال است.

اوراق اختیار معامله اروپائی(European Options) : اوراقی است که فقط درموعد انفضاء قابل اعمال است.

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع " قیمت گذاری اختیار معامله و بدهی های شرکتی " می باشد که در حجم 40 اسلاید، همراه با نمودارها، فرمول نویسی دقیق و توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان رشته های حسابداری، مدیریت مالی، مجموعه مدیریت و اقتصاد به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.مطالب دیگر:
📜کنسرو هلو📜کنوانسیون بین المللی جلوگیری از تروریسم هسته ای 2005📜کود دهی در استخر های پرورش ماهی📜کودک آزاری و حمایت های کیفری📜کودک و فاجعه📜کیس دوم📜کیفیت زندگی کاری در دنیای امروز📜کیک بوکسینگ📜کیلوماستیکس مسنیلی📜کيفيت انرژي الکتريکي و کيفيت قدرت📜کيفيت انرژي الکتريکي و يا کيفيت قدرت📜کيفيت انرژي الکتريکي📜کيفيت آب📜کيفيت و نوآوري📜كارآزمايي باليني📜كارآفرين📜كارآيي📜كاربرد اصلي انرژي معادله مومنتوم در جريان كانال باز📜كاربرد اصول مديريت در سازمانهاي ورزشي برنامه ریزی📜كاربرد اصول مديريت در سازمانهاي ورزشي📜كاربرد امولسيفاير📜كاربرد آمار در پژوهشهاي علوم پزشكي📜كاربرد رديفكار ها📜كاربرد رديفكارها📜كاربرد شبكه هاي عصبي در شناسايي و مدلسازي سيستمها