لینک خرید فایل(پاورپوینت بررسی نظام اداری تطبیقی در کشور ژاپن)

پاورپوینت بررسی نظام اداری تطبیقی در کشور ژاپن|لینک خرید فایل|اِن دابلیو|2093335|پاورپوینت بررسی نظام اداری تطبیقی در کشور ژاپن, ساختار حکومتی ژاپن, محیط فرهنگی اجتماعی ژاپن, مدیریت منابع انسانی در ژاپن, سیستم های جبران خد
باری دیگر یکی دیگر از فایل ها با عنوان پاورپوینت بررسی نظام اداری تطبیقی در کشور ژاپن آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه پست مراجعه نمایید.

دانلود پاورپوینت با موضوع بررسی نظام اداری تطبیقی در کشور ژاپن، در قالب ppt و در 25 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

ساختار حکومتی ژاپن

محیط فرهنگی اجتماعی ژاپن

مدیریت منابع انسانی در ژاپن

سیستم های جبران خدمات / پاداش در ژاپن

روابط کار در ژاپن

ویژگیهای سیستم منابع انسانی ژاپن

مقایسه رویکردهای رهبری در ژاپن و آمریکا

تحول در ساختار اداري ژاپن

مقایسه نظام اداری در ایران و کشور ژاپن

نتیجه گیری

فهرست منابع

قسمتی از متن:

سیستم های جبران خدمات / پاداش در ژاپن: یکی از ستون های اصلی سیستم استخدام ژاپنی، سیستم ارشدیت است که دستمزد و ترفیعات را مشخص می کند. در این سیستم یک کارمند بندرت زیر دست افرادی کار می کند که از لحاظ زمان خدمت نسبت به وی ارشدیت ندارند. ریشه های این سیستم بر اساس سنت والد فرزندی قرار دارد که طبق آن به عضو پیرتر یا بزرگتر فامیل (یا شرکت) احترام فراوانی می شود. شرکت ها تحت تأثیر این سیستم عموماً در شروع استخدام دستمزدهای یکسانی را برای مستخدمان جدید می پردازند، اما بعد از آن دریافتی های سالانه وی با توجه به شایستگی هایش افزایش می یابد. علاوه بر آن حتی اگر مسئولیت های شغلی کارمند بدون تغییر بماند، دریافتی های وی بر مبنای ارشدیت بطور سالانه افزایش خواهد یافت.

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع " بررسی نظام اداری تطبیقی در کشور ژاپن " می باشد که در حجم 25 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان رشته های مجموعه مدیریت به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.مطالب دیگر:
📚پاورپوینت درباره رده بندی کتابخانه کنگره تاریخچه و ساختار📚پاورپوینت درباره ردیابی انرژی و تجزیه و تحلیل حفاظها📚پاورپوینت درباره رزومه📚پاورپوینت درباره رسانه انتقال هدایت پذیر📚پاورپوینت درباره رسانه ملی و سال همت مضاعف و کار مضاعف📚پاورپوینت درباره رضايت آگاهانه📚تحقیق درباره كارآفريني موفق📚تحقیق درباره كارآفريني سنگ📚تحقیق درباره كاربرد نانو در صنايع دريايي📚تحقیق درباره كالبد شكافي فعاليت مخفيانه خانه‌هاي عفاف در تهران📚تحقیق درباره كاهش منو اكسيد كربن📚تحقیق درباره كتابخانه ها و مراكز اسناد در عصر هخامنشي📚تحقیق درباره كردستان 📚تحقیق درباره بررسی و ارزیابی تاریخچه کردستان📚تحقیق درباره كرمهاى كامپيوترى📚تحقیق درباره كره و انواع روغنها📚تحقیق درباره كشور هلند📚تحقیق درباره كلزا 📚تحقیق درباره كمپرسور چيست📚تحقیق درباره كندو📚تحقیق درباره كهكشان راه شيري📚پاورپوینت آموزش تصویری ورد( word)📚تحقیق درباره سوره کوثر📚تحقیق درباره كود فسفاته📚تحقیق درباره كودك به چه طريقي تربيت مي شود