لینک خرید فایل(پاورپوینت مدیریت اثربخش جلسات)

پاورپوینت مدیریت اثربخش جلسات|لینک خرید فایل|اِن دابلیو|2093332|پاورپوینت مدیریت اثربخش جلسات مدیریت جلسات تعريف‌ جلسه‌ خصوصيات جلسه ضرورت برگزاری جلسات انواع‌ جلسه‌ مراحل برنامه ريزي و کنترل جلسه ?
باری دیگر یکی دیگر از فایل ها با عنوان پاورپوینت مدیریت اثربخش جلسات آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه پست مراجعه نمایید.

دانلود پاورپوینت با موضوع مدیریت اثربخش جلسات، در قالب ppt و در 83 اسلاید، قابل ویرایش، شامل

مقدمه

تعريف‌ جلسه‌

اشكال ارتباطات سازماني

چرا جلسات درست پيش نمی رود؟

خصوصيات جلسه

ضرورت برگزاری جلسات

انواع‌ جلسه‌

مراحل برنامه ريزي و كنترل جلسه

اركان‌ جلسه‌ و وظايف‌ آنها

وظايف رئيس جلسه

نقش دبير جلسه

دعوت نامه جلسه

مسائل قابل توجه جهت تشکيل جلسات

چه مکاني را براي جلسه انتخاب کنيد؟

طوفان فکری

خلاصه‌ی مراحل فرايند طوفان فکری

چهار قاعده طوفان فكري

طوفان فكری گمنام

جمع بندي و نتيجه گيري

توصیه‌هایی برای یک سخنرانی موفق و رضایت بخش

فهرست منابع

قسمتی از متن:

امروزه‌ عواملی‌ چون‌ بزرگ‌ شدن‌ سازمانها، پیچیدگی‌ ساختار و فعالیتهای‌ آنها، افزایش‌ متغیرهای‌ محیطی‌ تاثیرگذار و... مدیران‌ را ناگزیر کرده‌ است. برای‌ انجام‌ بهتر وظایف‌ و اداره‌ موثر سازمان، از سایر اعضا کمک‌ بگیرند. بدین‌منظور، مدیران‌ معمولاً‌ جلساتی‌ را تشکیل‌ می‌دهند و با همفکری‌ و تعامل‌ درمورد موضوعهای‌ مطرح‌ شده‌ به‌ تبادل‌ اطلاعات‌ می‌پردازند یا تصمیماتی‌ را به‌ صورت‌ گروهی‌ اتخاذ می‌کنند. تشکیل‌ جلسات‌ نه‌ تنها منجر به‌ تبادل‌ اطلاعات‌ و اتخاذ تصمیمات‌ مطلوب‌ می‌شود بلکه‌ تا اندازه‌ زیادی‌ به‌ بهبود ارتباطات‌ و درک‌ متقابل‌ واحدها از همدیگر نیز کمک‌ می‌کند. البته‌ موارد مذکور درصورتی‌ صادق‌ است‌ که‌ جلسات‌ نیز همانند سایر فعالیتهای‌ سازمانی‌ از مدیریت‌ مناسب‌ برخوردار باشد وگرنه‌ تشکیل‌ جلسات‌ نه‌ تنها به‌ بهبود کارایی‌ و کارآمدی‌ سازمان‌ کمک‌ نخواهدکرد بلکه‌ به‌عنوان‌ یک‌ غده‌ سرطانی‌ موجب‌ اتلاف‌ منابع‌ و ایجاد تضادهای‌ درون‌ سازمانی‌ خواهدشد. در ارائه حاضر ابتدا تعریفی‌ از جلسه‌ ارائه‌ می‌شود، سپس‌ انواع‌ جلسه‌ و ارکان‌ جلسه‌ همراه‌ با وظایف‌ آنها تشریح‌ خواهدشد در نهایت‌ ضمن‌ معرفی‌ موانع‌ و مشکلات‌ جلسات، توصیه‌هایی‌ را نیز برای‌ اثربخشی‌ جلسات‌ ارائه‌ خواهیم‌ کرد.

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع " مدیریت اثربخش جلسات " می باشد که در حجم 83 اسلاید، همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.مطالب دیگر:
📌آشنايي با پديده جزيره گرمايي در تهران و تاثير آن بر ساختمان📌بررسی و آشنائي با خطوط توليد شير پاستوريزه و توانايي توليد شير استريل و پاستوريزه📌بررسی و آشنايي با معماري جهان – معماری شهر پكن📌بررسی جایگاه درب وپنجره هاي سنتي در معماري اسلامي📌خيزش اسلامي مردم ايران و ارتباط آن با آمریکا📌تحقیق آماده در مورد امضاي ديجيتال (Digital Sign)📌مطالعه امكان توليد يك فرآوده پروبيوتيكي شير با استفاده از كشت كمكي لاكتوباسيلوس كازئي📌تعین مارکرهای bcl 2 و p53 به روش ایمونوهیستوشیمی در آملوبلاستوما📌آموزش ساخت ربات (میکروکنترلر)📌بررسی و آموزش ساخت نمایشگر لیزری📌بررسی ارتباط میان ويژگي هاي انقلاب اسلامي ايران و انقلاب عاشورا📌بررسی انواع سیستم های فرمان اتومبیل و مکانیزم عملکرد آنها📌بررسی نقش اهل بیت (ع) در مرجعیت فکری و علمی مسلمانان📌بررسی تاريخچه تأسيس ايران خودرو و مونتاژ پژو و پیکان📌بررسی فناوری ها و دستاوردهاي جدید در خصوص بتن و بتن مسلح📌بررسي موانع و مشكلات نسب وارث كودك حاصل از تلقيح مصنوعي و بررسي وضعيت طفل در شرع و قانون📌بررسی و تحلیل حقوق اطفال مشروع در قانون و فقه و بررسی چالش ها و راهکارهای آن📌بررسی زندگینامه و فعالیت های بزرگ علوي📌بررسی علائم و تشخیص و سیر تکامل بيماري لكه یا خال سفيد در ماهي يا Ich📌بررسی و آشنايي با عوامل زنده بيماري زا📌بررسی و شبيه سازی رآکتور سنتز متانول با استفاده از نرم افزار Hysys📌بررسی پروتکل های انتقال فایل File Transfer📌بررسی مدیریت پیامبر اكرم (ص) در غزوه احزاب📌كاربرد خط در گرافيك – تایپوگرافی📌بررسی تاريخچه اي افزودنيهاي آب گسترده متوسط